Yazılar

December 12, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryende Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında sizi harekete geçirecek, stresle ve stres kaynaklı gerginlik ağrılarınızla başa çıkmanızı sağlayacak 4 öneri paylaştı.

 

'Yetiştirmeniz gereken bir rapor, son dakika hazırlanması istenen bir sunum, yöneticiniz ya da iş arkadaşınızla aranızda geçen tatsız bir diyalog ve benzer durumlar sonrasında boynunuzda tutulma, omzunuzda kasılma, sırtınızda gerginlik, başınızda bir ağrı eşliğinde zihninizde uçuşan “Artık dayanamıyorum!”, “Buralardan kaçıp bir sahil kasabasına yerleşeceğim!” cümleleri size de tanıdık geldi mi?'

Keyifli okumalar!

November 22, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryende Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında bu aralar üzerimize çöken rehaveti ortadan kaldıracak öneriler paylaştı. 

'Artık sabahlar daha soğuk ve daha karanlık, sıcak yataktan çıkmak hayli zor. Sürekli hissedilen halsizlik, yorgunluk, belki de uykusuzluk…'

Kış depresyonu kapıda: 5 adımda davetsiz misafirinizden kurtulun!

Keyifli okumalar!

Olumsuz iç sesinizi susturun!

March 28, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryende Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında hayatınızı daha mutlu ve sağlıklı yaşamak için, olumsuz iç sesinizle baş etmenize yardımcı olacak 5 basit yöntemi paylaştı.

Olumsuz iç sesinizi susturun!

Keyifli okumalar!

“Hayır” Diyemeyenler Kulübü üyeleri için 10 adımda “Hayır” diyebilme sanatı

February 28, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında hayır demenizi kolaylaştıracak 10 öneri paylaştı.

“Hayır” Diyemeyenler Kulübü üyeleri için 10 adımda “Hayır” diyebilme sanatı

''Aşağıdaki durumları okuyun. Eğer birçoğu sizi anlatıyorsa hiç şüpheniz olmasın, Hayır Diyemeyenler Kulübü'nün harika bir üyesisiniz!  

 

  • Çatışmaktan uzaktan durmak.  

  • İnsanları geri çevirmekten, üzmekten nefret etmek. 

  • Başkalarının mutluluğundan kendinizi sorumlu hissetmek. 

  • Uyumlu olmaya / insanlarla anlaşmaya çalışmak. 

  • Yapmak istemediği şeylere evet demek.  

  • Hayır demek isteseniz de evet demek zorunda hissetmek.  

  • Hayır dediğinizde suçlu hissetmek. 

  • İstekleriniz sorulduğunda fark etmez demek. ''

​​

Keyifli okumalar!

Abur cubur yemekten kurtulmak ve pişmanlık hissetmemek için 5 öneri

February 14, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında abur cubur yeme alışkanlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak 5 öneri paylaştı.

Abur cubur yemekten kurtulmak ve pişmanlık hissetmemek için 5 öneri

''İtiraf ediyorum, evde açılmış bir bisküvi paketi varken kendimi hiç güvende hissetmiyorum; cazibesine karşı koyamıyor ve tüm paketi bitiriyorum! Cips, çikolata ve diğerleri karşısında da pek direnç gösterebildiğim söylenemez.

Evet, abur cubur yemenin zararlı olduğunu bilmeyen yok! Bu şekilde sağlıksız beslenmenin kalp probleminden, yüksek tansiyona kadar birçok sağlık problemine yol açtığının farkındayız. Peki tüm bunların farkındayken bu alışkanlığı değiştirmenin zamanı gelmedi mi sizce de? Cevabınız evet ise, size  yardımcı olacak 5 önerim var.''

​​

Keyifli okumalar!

5 adımda ihtiyacınız olan motivasyonu bulun ve yeni yıl kararlarınıza sadık kalın!

January 31, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel gelişim alanlarında eğitim veren Dilara Kuru, Uplifers.com'da yayınlanan bu haftaki yazısında yeni yıl kararlarınızı uygulamanıza yardımcı olacak önerilerini paylaştı.

 

Bir heves aldığınız spor salonu üyeliğini kullanmaya başladınız mı? Bu yıl kesin bırakıyorum dediğiniz sigara ne alemde? Peki, daha sağlıklı beslenmek, daha çok su içmek, düzenli uyumak…

Kararlarınızı uygulamak için gelecek yılı beklemeyin!

 

5 adımda ihtiyacınız olan motivasyonu bulun ve yeni yıl kararlarınıza sadık kalın! 

​​

Keyifli okumalar!

Sonsuza kadar fobilerle yaşamaya mahkum değiliz!

January 17, 2018

Hayatın keyfini çıkarmak varken, fobilere teslim olmak niye!

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel Gelişim alanlarında danışmanlık hizmeti veren eğitmen Dilara Kuru'nun uplifers.com'da yayınlanan son yazısında, fobilerimizden kısa sürede ve kalıcı olarak kurtulmamızı sağlayacak 5 öneri paylaştı. 

 

Sonsuza kadar fobilerle yaşamaya mahkum değiliz!

Keyifli okumalar!

Sevgili Sen, değişmesi gereken Sensin.

January 02, 2018

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel Gelişim alanlarında danışmanlık hizmeti veren eğitmen Dilara Kuru'nun uplifers.com'da yayınlanan yazısında değişim sürecini kolaylatıracak önerilerini paylaştı.​

Sevgili Sen, değişmesi gereken Sensin.

Keyifli okumalar!

Yeni Yıl Kararlarını Uygulamanın 5 Kolay Yolu

December 17, 2017

Academy of Management & Sales'de Liderlik ve Yöneticilik, Satış Becerileri ve Epiküryen’de Kişisel Gelişim alanlarında danışmanlık hizmeti veren eğitmen Dilara Kuru'nun Vogue'da yayınlanan, 2018'i kolaylaştıracak, yeni yıl kararlarınıza sadık kalmanızı sağlayacak önerilerini paylaştığı yazısı:

Yeni Yıl Kararlarını Uygulamanın 5 Kolay Yolu

Keyifli okumalar!

Please reload